REKREACYJNY TOP FIT KRAINY

Foto by Freepik

WEEKEND W SIODLE

HIPPIKA W FIT KRAINIE

Jeśli szukasz niezapomnianej przygody, chciałbyś przy tym oderwać się od codziennych obowiązków, to Ziemia Kłodzka jest idealnym miejscem do tego. Weekend w siodle dla miłośników jazdy konnej to gratka sama w sobie. Na Ziemi Kłodzkiej nabiera on dodatkowego kolorytu, dzięki wyjątkowym krajobrazom, na tle których usytuowane są lokalne gospodarstwa agroturystyczne i ośrodki hippiczne. 

Jazda konno to świetna forma aktywności fizycznej, która korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Angażuje całe ciało i umysł, przez co z jednej strony wzmacnia muskulaturę, a z drugiej redukuje stres. Spędzenie czasu w siodle jest doskonałym sposobem na relaks i wypoczynek. Odpręża, dodaje sił i energii niezbędnych do funkcjonowania w zmaganiach z codziennością.

Jeśli nigdy wcześniej nie jeździłeś konno, nie martw się, z pewnością znajdziesz ośrodek, który zaoferuje Ci profesjonalne szkolenie i pomoc w wyborze odpowiedniego konia. A jeśli już jesteś doświadczonym jeźdźcem, to wiesz jakie niesamowite wrażenia daje jazda w plenerze. Skorzystaj więc z możliwości, jakie daje w tym zakresie Ziemia Kłodzka.

Aktualnie tworzymy bazę informacji o ośrodkach konnych i agroturystyce, którą już wkrótce podzielimy się z Tobą na łamach portalu fitkraina.pl. Obserwuj nas i już teraz zaplanuj swój weekend w siodle.