TOPOWE POMYSŁY NA WEEKEND

RELAKS W SPA

Relaks w SPA to doskonały sposób na odprężenie i regenerację ciała i umysłu. Oryginalne łacińskie znaczenie SPA (Sanus Per Aquam) to po „zdrowie przez wodę”. Współcześnie SPA to miejsce, gdzie można zrelaksować się w atmosferze ciszy i spokoju. W SPA oferowane są różne zabiegi, takie jak masaże, zabiegi kosmetyczne, kąpiele i sauny, które mają na celu poprawić samopoczucie i wygląd.

W Fit Krainie (Ziemia Kłodzka i Okolice) znajduje się wiele ośrodków tego typu. To świetna okazja dla osób szukających odprężenia, odnowy zarówno ciała, jak i ducha. Z usług relaksacyjno — regenerujących można skorzystać w znanych miejscowościach uzdrowiskowych takich jak Polanica Zdrój, Duszniki, czy Kudowa Zdrój, ale nie tylko. 

Istnieje kilka rodzajów SPA, które różnią się od siebie zakresem oferowanych usług. Wellness & SPA zadedykowane są głównie relaksowi i odprężeniu. Medical SPA natomiast obok relaksu oferują zabiegi regenerujące i terapeutyczne. W ofercie Spa, ku uciesze pań, znajdują się również zabiegi kosmetyczne pielęgnujące skórę.

Oczywiście zjawiskowa natura Ziemi Kłodzkiej wraz z wieloma różnorodnymi atrakcjami w zakresie rekreacji jest wartością dodaną. Warto skorzystać, chociażby z możliwości wędrówki po jednym z pobliskich pasm górskich, albo odwiedzić Błędne Skały lub zdobyć jedną z okolicznych wież widokowych.

Weekend w SPA to idea, doceniana przez osoby intensywnie żyjące, na ścieżce rozwoju kariery zawodowej lub sportowej świadome znaczenia wypoczynku i relaksu. Jest on elementem sukcesu w każdej dziedzinie życia.