ODNOWA

po zdrowie

ZIEMIA KŁODZKA I OKOLICE

close-up-physiotherapist-massaging-patient_Easy-Resize.com

ODNOWA CIAŁA

Odnowa biologiczna dla osób aktywnych fizycznie, sportowców, a także pozostałych wymagających “dokręcenia śrubek”, rehabilitacji ruchowej itp.

closeup-of-man-getting-head-massage-and-relaxing-with-eyes-closed-at-the-spa_Easy-Resize.com

ODNOWA DUCHA

Idealne miejsce dla osób żyjących intensywnie, szukających odprężenia, zbalansowania nadszarpniętych stresem emocji i doładowania pozytywną energią.

electro-stimulation-in-physical-therapy-to-a-young-woman_Easy-Resize.com

rewitalizacja

Po młodość do Ziemi Kłodzkiej. Uzdrowiskowy mikroklimat, źródła naturalnych wód mineralnych i mnogość zabiegów rewitalizujących ciało i ducha.

Kraina zdrowia i witalności

Regeneracja - rewitalizacja — relaks

DLA sportowców

Coraz częściej są to sportowcy, pasjonaci fitness i wypoczynku aktywnego, którzy z racji praktykowania sportu i rekreacji obciążających organizm doceniają i rozumieją znaczenie jego profesjonalnej regeneracji.

DLA aktywnych

Kolejna grupa to osoby intensywnie żyjące, dla których pobyt w Fit Krainie to przede wszystkim możliwość relaksu i naładowania wyeksploatowanych baterii.

DLA profesjonalistów

Bez wątpienia Ziemia Kłodzka dzisiaj, to już nie tylko kraina pięciu kurortów leczniczych, lecz prawdziwa Kraina Zdrowia i Witalności, do której przyjeżdża się w celu odnowy zarówno ciała, jak i ducha.

MEDICAL SPA

WELLNESS & SPA

ANTI AGING

kraina witalności

MEDICAL - WELLNESS - ANTI AGE

  • regeneracja
  • relaks
  • odmładzanie
  • fizjoterapia
  • tlenoterapia
  • chiropraktyka
  • i wiele innych

INFRASTRUKTURA

Ziemia Kłodzka, która do niedawna słynęła głównie z możliwości organizacji pobytów sanatoryjnych, dzisiaj podążając z duchem czasu, bardzo odmieniła swój wizerunek.

Centra fizjoterapii, ośrodki odnowy biologicznej, Wellness i Medical SPA, kliniki medycyny estetycznej i Anti Age wprowadziły zupełnie nową jakość i bardzo odmieniły profil lokalnej turystyki.

ZABIEGI

Ziemia Kłodzka dzisiaj to prawdziwa Kraina Zdrowia i Witalności, do której przyjeżdża się nie tylko dla kurażu, ale coraz częściej w celu odnowy zarówno ciała, jak i ducha.

Rozwój nowoczesnej infrastruktury medycznej, w ciągu ostatnich kilkunastu lat wzbogacił ofertę Subregionu o specjalistyczne pakiety zabiegów regenerujących, rewitalizujących i odmładzających. 

POBYTY PRO ZDROWOTNE

Pełna zjawiskowych atrakcji środowiskowych, obiektów sportowo rekreacyjnych, uzdrowiskowym klimatem, przyciąga sportowców, pasjonatów zdrowego stylu życia i wypoczynku aktywnego.

Sprzyja organizacji pobytów prozdrowotnych oraz terapeutycznych w różnym formacie. Od krótkiego weekendu w Wellness & SPA, po regeneracyjny turnus odnowy w jednym z licznych Medical SPA.

REKREACJA

SPORT

WELLNESS

BAZA NOCLEGOWA

GASTRONOMIA

INFO POINT

SPORT

REKREACJA

WELLNESS

BAZA NOCLEGOWA

GASTRONOMIA

PROMOCJA NA PORTALU

PROMOCJA DLA FIRM

WSPÓŁPRACA PARTNERSKA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

O PORTALU

O AUTORACH

PARTNERZY

CREDITS

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI