RELAKS

WEEKEND W SPA

Zabiegi relaksacyjne, sauna, masaże usuwające napięcie mięśniowe związane ze stresem w klimatycznym SPA w jednym z kurortów kłodzkich.

AGRO BREAK

Zamień miejski zgiełk na agro klimat. Fit Kraina pełna jest gospodarstw agroturystycznych oferujących pobyt w zacisznych wiejskich zakątkach.

WYCISZAJĄCA NATURA

Źródło nieskończonej energii, pozytywnych wibracji, dzięki którym oczyścisz myśli, przywrócisz blask i uśmiechu na twarzy…

ODPOCZNIJ

Praca, rodzina, tempo życia przyczyniają się do powstawania stresu, a wraz z nim do produkcji reprezentującego go hormonu kortyzolu. 

 Stres jest przyczyną nadpobudliwości, problemów z koncentracją, nie pozwala się wysypiać, utrudnia relacje z ludźmi. Potrafi zamienić codzienność w drogę przez mękę, utrudniając normalne funkcjonowanie w wielu sferach życia.

Przeciągnięty w czasie, staje się chroniczny i może być przyczyną poważnych komplikacji zdrowotnych. 

Kortyzol, w nadmiarze jest dewastujący. Za jego pośrednictwem zmęczenie psychiczne przekłada się na niedomaganie ciała. Dlatego odpocznij. Zadbaj o wewnętrzną równowagę, zrelaksuj się, zregeneruj emocje, daj odpocząć głowie.

sposoby na stres

zabiegi relaksacyjne

Odprężają, pomagają zbalansować emocje i odzyskać pozytywną energię. Relaksacyjne masaże lub sesja w aromatycznej saunie.

Odpocznij w Fit Krainie. Pozwól zadziałać naturze, skorzystaj z możliwości relaksu w jednym z licznych Wellness SPA na Ziemi Kłodzkiej. 

AGRO weekend

Agro Break to coraz bardziej uznana forma relaksu. Oddala od wielkomiejskiego chaosu, pozwala uporządkować myśli i emocje.

Oderwij się od źródła kortyzolu, doładuj akumulatory w agro klimatach Fit Krainy. Wrócisz do rzeczywistości ze zdwojoną mocą.

SHINRIN – YOKU

Prozdrowotna forma kontaktu z przyrodą powstała w Japonii. Spokojne, relaksacyjne spacery na łonie natury i jej odbiór wszystkimi zmysłami. 

Regulacja oddechu, ćwiczenia relaksujące na łonie natury, to bodźce wypełniające myśli pozytywnymi wrażeniami nie zostawiającymi miejsca na stres.

INFO POINT

REKREACJA

SPORT

ZDROWIE

RELAKS

PROMOCJA NA PORTALU

PROMOCJA DLA FIRM

PROMOCJA DLA GMIN

ZAMÓW ABONAMENT

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

BLOG

FIT KRAINA

SPORT W FIT KRAINIE

ZDROWIE & RELAKS

REKREACJA

O PORTALU

O AUTORACH

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

CREDITS