sport

po formę

BUDUJ FORMĘ W FIT KRAINIE

FIT WEEKEND

Weekendowy break od sali treningowej, gymu, klubu fitness.  Zamień elektryczną bieżnię na zieloną ścieżkę biegową.

SPORTOWY CAMP

Zorganizuj profesjonalny obóz sportowy. Trenuj  w jednym z kompleksów sportowo-wypoczynkowych na terenie Ziemi Kłodzkiej.

REGENERACJA

Pozwól ciału odpocząć. Skorzystaj z kojącej mocy natury lub jednego z licznych ośrodków Wellness&Medical SPA.

SPORTOWY POBYT w FIT KRAINIE

trening w plenerze

Sport – REKREACJA – NATURA

TRENIG FUNKCJONALNY

Lasy i górskie stoki wyposażone są w naturalne “akcesoria” treningowe. Umożliwiają one wykonanie treningów siłowych i rozciągających.

Mowa o konarach, skałach, gałęziach, na których można się podciągać, robić pompki w oparciu o płaski lub podwyższony teren, “incline push upsy”, “jump squaty”, lub wykorzystać je w ramach stretchingu.

plenery biegowe

Zielone lub białe bieżnie, w zależności od pory roku stwarzają niesamowite możliwości budowania kondycji na łonie natury. 

Jakość leśnego powietrza pozwala oddychać pełną piersią w najbardziej deficytowych momentach wysiłku tlenowego. Ukształtowanie terenu natomiast regulację intensywności treningów wydolnościowych.

GÓRSKIE TRASY ROWEROWE

Prawdziwie endorfinowa sieć górskich tras rowerowych. Alternatywa dla treningów biegowych urozmaicająca budowanie kondycji na łonie natury.

Singieltrack Glacensis, czyli 28 pętli o zmiennym poziomie trudności. Umożliwia wybór tras generujących odpowiednią intensywność treningu wydolnościowego adekwatnych do  usalonych celów.

trening na obiektach

Sport – REKREACJA – NATURA

CENTRA SPORTOWO REKREACYJNE

Na terenie Ziemi Kłodzkiej znajduje się kilka w pełni profesjonalnych kompleksów sportowo – rekreacyjnych. Zapewniają dostęp do hal, bieżni, basenów, bazę noclegową, wyżywienie, a także odnowę biologiczną.

Ośrodki oferują świetne warunki do organizowania obozów treningowych dla sportów drużynowych oraz indywidualnych. Multi dyscyplinarne, dostępne zarówno latem, jak i zimą, dla wyczynowców i amatorów.

GDZIE SIE ZNAJDUJĄ

Do najbardziej znanych zaliczają się :

FIT KRAINA

ZIEMIA KŁODZKA I OKOLICE

  • 260 kilometrów górskich tras rowerowych
  • zielone ścieżki joggingowe
  • górskie szlaki biegowe
  • trasy nordic walking

odnowa biologiczna

Sport – REKREACJA – NATURA

REGENERACJA

Droga do mistrzostwa wiąże się z ekstremalnymi obciążeniami organizmu. Regeneracja mięśni, układu kostno-stawowego, sercowo-naczyniowego to gwarancja długiej kariery bez kontuzji. 

ODNOWA

Tych, którzy zajmują się sportem na serio i realnie myślą o sukcesach nie trzeba przekonywać, że odnowa biologiczna jest częścią budowania formy. Nie mniej istotnym niż sam trening. 

PERFORMANCE

Wprowadź odnowę biologiczną jako stały element kształtowania Twojego sportowego performance. Profesjonaliści to wiedzą i regularnie stosują. Bądź profesjonalistą, jeśli marzysz o sukcesach.